ZAPROSZENIE

Drogie Koleżanki i Koledzy,
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam wszystkich otolaryngologów i lekarzy pozostałych specjalności zainteresowanych tematyką zaburzeń słuchu oraz dziedzin pokrewnych z zakresu otorynolaryngologii, chirurgii głowy i szyi, do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej OTOLOGIA 2017, która odbędzie się w Łodzi w dniach 5-7 października 2017 roku.

Państwa udział w tym jakże ważnym pod względem naukowym wydarzeniu będzie dla nas ogromnym wyróżnieniem. Nasz ośrodek kliniczny utrzymuje przyjazne kontakty i współpracuje z wieloma wiodącymi ośrodkami laryngologicznymi w Polsce i na całym świecie. Dla Komitetu Organizacyjnego Konferencji głównym celem jest przyczynienie się do dalszego rozwoju Sekcji Otologicznej Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Dołożymy wszelkich starań aby program naukowy Konferencji obejmował w interesujący sposób każdy aspekt otologii, kierowany dla specjalistów otorynolaryngologii jak i kształcących się rezydentów.

W programie Konferencji zorganizowane zostaną liczne warsztaty i kursy umożliwiające zapoznanie się, również praktyczne, z obowiązującymi obecnie oraz nowymi technikami operacyjnymi w zakresie ucha, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego.

Organizacja VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej OTOLOGIA 2017 jest dla nas wielkim zaszczytem. Mamy nadzieję, że Państwa pobyt w Łodzi okaże się bardzo owocny pod względem udanych obrad, merytorycznych dyskusji i oczywiście miłej atmosfery.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Dr hab. n.med. prof. nadzw. UM w Łodzi Wioletta Pietruszewska